Aanwezigheden algemene vergadering Sportraad 5 juni 2010
SECTIE 1
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(01.01) KDC Ruddervoorde |
Deschaght Gilbert |
|
Pouseele Sabine |
(01.02) SK Dennenheem Hertsberge |
Caenepeel Gilbert |
Degraeve Kathy |
|
(01.04) SV Oostkamp |
Poupaert Etienne Teerlink Tom |
Langenbick Hilde |
|
SECTIE 2
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(02.02) ACB Waardamme |
Janssens Robert |
|
Van
Parys Christa |
(02.03) F.C. De Klakmolen |
|
|
Declerck
Vanessa Ongenae
Dries |
(02.04) F.C. Styllux Boys |
|
Denys Martine |
Van
Daele Franky |
(02.05) F.C. Ter Mote |
Defoirdt Karel |
|
|
(02.06) Red Star Ruddervoorde |
|
|
Vanhooren Willy |
(02.07) Rode Duivels Oud
Gemeentehuis |
|
|
Van Eenoo Dominque |
(02.09) SV Van Eeghem |
|
|
Vanhauwaert Ronny |
(02.13) afgevaardigde V.K. Vogelzang |
|
|
Van Hulle Pascal |
(02.17) afgevaardigde VV Kroonhove |
Dendooven Eddy |
|
|
(02.18)
afgevaardigde F.C. Octopussy |
De Meyer Julien |
|
|
(02.21) F.C. De Zwaan Steenbrugge |
|
|
Constant Etienne |
SECTIE 3
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(03.01) BBC Olympia |
Van Eenoo Olivier (volmacht Declerck
Paul) |
Vanderschaeghe Leen |
|
(03.02) Basketbalclub Oostkamp |
Deboot Peter |
|
Ringoot Veerle |
(03.03) RUVO |
Naeyaert Lode |
Heindryck Annemie |
|
(03.04) Volley Venus |
Callebaut Stefan |
Boeckaerts Inge |
|
(03.05) BC Leynimmo-Ceramico |
|
|
Goetinck Veronique Cappon Kurt |
(03.06) Krachtbalclub Hertsberge |
|
|
Devos Dora Lefevere Karel |
(03.07) PS Oostkamp |
|
Gruwet Katrien |
|
(03.08) ZVK Teddy |
|
|
Maertens Geert |
(03.09) ZVC Garage Van Hullebus |
|
|
Tierenteyn Ingrid Andries Ignace |
(03.12)
afgevaardigde VMF kern Oostkamp |
|
Gruwet Katrien |
Rotsaert Johan |
SECTIE 4
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(04.01)Godelievestappers vzw
Ruddervoorde |
|
|
Deilgat Marie-Claude Meulemeester Gilbert |
(04.02)
FLAC Oostkamp |
Hallaert Romain |
Michiels Marie - Christine |
|
(04.03) Ouderraad Chiro Sparregalm |
|
Michiels Marie - Christine |
Lefevere Karel |
(04.04) Shopping Oostkamp |
|
|
Vermeire Francis |
(04.05) Feestcomité Moerbrugge |
|
|
Keereman Linda Van Den Broeke Wilfried |
SECTIE 5
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(05.01) Badminton Club De Valkaart |
Patrick
Vlaeminck (volmacht Ryheul Denis) |
|
Messiaen Christine |
(05.03) TC Orscamp |
|
Marain
Chris (volmacht Legroe Nicole) |
|
(05.04) afgevaardigde TTC Oostkamp |
|
|
Van Leirsberghe Peter |
SECTIE 6
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(06.01) Karateclub De Valkaart |
De Backer Patrick |
Derycke Katrien |
|
(06.02) Judoschool Degroote |
|
|
Everaert Rudy |
(06.03) Riai Aiki Dojo / Aikido |
Major Albert |
Godderis Ingrid |
|
(06.04) Bujinkan Dojo Oostkamp |
Lakiere Jean – Luc |
Huys Karin |
|
(06.06) Chin Do Jang Oostkamp |
|
|
Corvelyn Marlies Van Landschoot Chris |
(06.08) judoclub Ruddervoorde |
|
|
Martelez Mieke Derre Olivier |
(06.09) OBI Steenbrugge |
|
|
Opsomer Nele Broeckaert Daniel |
SECTIE 7
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(07.01) Zwemclub De Valkaart - ZVO |
Van Colen Herman |
|
Van Tieghem Ellen |
(07.02) KVO De Valkaart |
|
|
Jansseune Francine Druwel Martin |
SECTIE 8
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(08.02) WTC Blauwe Wimpel |
|
|
Vanhoutte Jozef |
(08.04) WTC De Hertetrappers |
Delaere Gilbert |
Hoste Maria |
|
(08.05) WTC Oostkamp |
Van Leeuwe Herman |
|
|
(08.07) WTC De Putters |
|
|
Wildemauwe Jürgen |
(08.08) Duatlonvereniging Baliebrugge |
De Vooght Walter |
De Vooght Heidi |
|
(08.09) Apegem Sportief |
|
|
Hellebuyck Filip |
(08.10) Sport- en Feestcomiteit
Waardamme |
Denaeghel Willy |
|
|
(08.11) VC Riddersport |
Vandenhoude Roland (Popelier Geert) |
|
Gevaert Saskia |
(08.12) Wijkcomite St-Godelieve |
Pyfferoen Wim |
Vansieleghem Lena |
|
(08.13) Kruiskalsijde Kermis |
|
|
David Wilfried |
(08.14) Wielercomitee Oud- Stuivenberg |
|
|
Vandekerckhove Patrick |
SECTIE 9
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(09.01) Biljartgilde Oostkamp |
|
|
Flamée Kurt |
(09.08)
Petanqueclub De Linde |
|
|
Van de Cayzeele Marnix |
(09.09) Schuttersm. De Scherpschutters |
|
|
Vandekerckhove Simon |
(09.10) K. Handbooggilde St-Sebastiaan |
Depuydt André |
|
|
(09.11) De Vrije Burgers |
Deryckere Roland |
|
|
(09.12) K. Handbooggilde De
Hertenschutters |
Pacqueu Olivier (volmacht Decoster René) |
Vandermaes Bernadette |
|
(09.15) Ter Beke Schutters |
|
|
Descheemaeker Serge |
(09.18) Freezzz Beezzz |
|
|
De Meulenaere Guido |
SECTIE 10
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(10.01) LRV De Veldruiters |
Vanhevel Martin |
|
Cloet Griet |
(10.02) De Sijslovissers |
Deceunink Frederik (Van der Eycken
Kevin) |
Pollentier Marleen |
|
(10.06) LRV De Waterkant |
|
|
Baeten Ann Huys Rik |
(10.07) De Erkegemvissers |
Martens Eric |
Demey
Alex (De Grande Denise) |
|
(10.08) Lijnvissers Vrij en Blij |
Billiet
C (Boey Ghislain) |
|
|
(10.09) Peurdersclub "in 't
parapluutje" |
|
|
Pottier Jerome |
SECTIE 12
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(12.01) Gemeenschapsschool
Malpertuis |
|
|
Defoort Annick |
(12.02) De Kiem Ruddervoorde |
|
|
Marcus Nicole |
(12.03) De Sprong |
|
|
De Bleeckere Linda |
(12.04) Koning Boudewijnschool |
|
|
Hintjens Marianne |
(12.05) Middenschool Sint-Pieter
Oostkamp
Oostkamp |
|
|
Schepens Sabine |
(12.06) VBS Sint-Pieter |
|
|
Trancez Martine Rosseel Marnix Stael Nicolas |
(12.07) VBS Moerbrugge |
|
|
Van de Caveye Dirk |
(12.08) GVBS Baliebrugge |
|
|
Garré Geert |
(12.09) De Bosbes |
|
|
De Bruyne Charlotte Delaere Kurt |
(12.10) Freinetschool KLIMOP |
|
|
Mulder Klaas |
SECTIE 15
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(15.01) Sportclub 50 plus |
Depickere Marcel |
Coene Rosette |
|
(15.02) Siemioren |
|
|
Van Maele Lisette |
(15.03) S-Sport Oostkamp |
|
Dierickx Diana |
|
(15.04) OKRA Oostkamp |
Teerlinck
Roland (Coppens Lionel) |
|
Pauwels Véronique |
(15.05) NEOS Oostkamp |
Roose Roger |
Naeyaert Monique |
|
(15.06) Gezinsbond |
|
|
|
(15.07) Oostkampse Omni-Kampen
Kampen |
|
|
Stael Olivier |
(15.08) afgevaardigde Sportival vzw |
|
|
Maes Stefaan |
(15.09) Vi-Ge Noordzee |
|
|
|
SECTIE 16
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(16.01) Gymclub IKAROS |
|
|
Verhaeghen Dominique Steelant Frank |
(16.02) Ritmica Oostkamp |
Lycke Stijn |
Herpoel Steffi (volmacht De Vriese
Sarah) |
|
(16.03) afgevaardigde vzw Pyko 2000 |
|
|
Serpentier Philippe |
(16.04) deskundige (Fitness Nisus) |
|
|
David Piet |
(16.05) I love to dance |
|
|
|
SECTIE 18
Vereniging |
Afgevaardigde |
Afgevaardigde
1 |
Verontschuldigd
/ Niet aanwezig |
(18.01) VK TYCO |
|
|
Van Hille Alexander |